+420 604 485 143 |  info@nakupzdrave.cz

(Hodnocení: 2)

iCollagen

1,510  s DPH

Krátky popis: Aromatizovaný práškový 100% hydrolyzovaný mořský kolagen v jednotlivých sáčcích patří k nejkvalitnějším na trhu.

Balení: 7 x 4 (28) samostatně balených sáčků i Collagenu Upozornění: Skladujte v suchu a mimo dosah malých dětí

Hmotnost: 187 g

Doporučené dávkování: 1 sáček iCollagenu rozpusťte ve sklenici (cca 150 ml) čisté vody

Poznámka: Skladujte v suchu a mimo dosah malých dětí.

 Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč
Ihned odesíláme
Při nákupu jakýchkoli 4 produktů vám přiložíme dárek zdarma.
Registrovaní klienti, jejichž objem objednávek přesáhne 5.000 Kč, získají automatickou 10% slevu na všechny další nákupy
Bezpečná online platba
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

iCollagen

 

Při našem průzkumu, jaký produkt byste ještě přivítali v naší nabídce, mnoho z vás uvedlo – ochucený práškový kolagen v samostatných sáčcích. Sami jsme byli překvapeni, když jsme analyzovali složení a kvalitu jednotlivých podobných produktů, které jsou v současnosti nabízeny na trhu. A tady je vítěz! Je to produkt nejvyšší kvality, který obsahuje pokrokovou kombinaci v současnosti nejkvalitnějších složek. Tyto složky: 100% hydrolyzovaný mořský kolagen, fytoceramidy, Red Orange Complex®, kyselina hyaluronová, koenzym Q10, vitamín C, zinek, selen, riboflafin, kyselina listová a biotin B7 – vitamín H, vám zajistí nejen zdravé fungování organismu během celého dne ale podporují také zdraví a krásu vaší pleti s anti-aging účinkem.

Produkt je ve velmi praktickém balení – 1 krabička obsahuje 7 samostatně balených denních dávek a v jednom balení se nacházejí 4 krabičky.

 

 

Mořský kolagen

100% hydrolyzovaný mořský kolagen pochází z certifikované francouzské firmy, která má již 175 letou tradici. Zatím bylo objeveno kolem 29 různých druhů kolagenu, ale nejdůležitější a nejvíce zastoupené v těle jsou typ I, II a III (z toho až 90% tvoří typ I, který se nachází v kůži, šlachách, kostech a ve vazivu). Věděli jste, že už po 25. roce života se jeho produkce v těle snižuje, a to 1,5% každým rokem? Nejúčinnější forma jeho užívání je in vitro, tedy vnitřní užívání pomocí tzv. in vitro. hydrolyzovaného kolagenu – kolagenové peptidy jsou malé bioaktivní molekuly se schopností několikanásobné vstřebatelnosti do organismu a tím i větší účinností. Několik veřejně dostupné klinické studie potvrdily, že suplementace hydrolyzovaného kolagenu může výrazně pomoci zpomalit vznik projevů stárnutí pokožky a zlepšit její hydrataci.

Ceramidy

Ceramidy neboli polární lipidy jsou klíčové a přirozeně se vyskytující v kůži. Tvoří až 35 – 40% mezibuněčných „cementových“ složek, které jsou součástí přirozené kožní bariéry. Udržují pokožku elastickou a chrání ji před poškozením. Právě vlivem vnějšího prostředí a věkem jejich produkce postupně klesá a pokožka biologicky začíná stárnout.

Fytoceramidy

Fytoceramidy jsou ceramidy derivovány z rostlin. Jejich lipidová struktura je podobná jako v pokožce. Anti-ageing účinek fytoceramidů, prokázaný také výzkumem, se projevuje na zlepšení hladkosti a pružnosti pokožky při používání již po několika týdnech jejich používání. Zatímco ceramidy se mohou používat povrchově, fytoceramidy se doporučují užívat ve formě výživových doplňků (jsou 20krát účinnější než když se nanášejí na pokožku). Při pravidelném užívání (min. 1 měsíc) fytoceramidů jako doplňků výživy můžete zlepšit hydrataci vaší pokožky až o 35%.

Red Orange Complex®

Red Orange Complex® standardizovaný extrakt ze šťávy a slupek ze tří pigmentovaných odrůd krvavého pomeranče (Moro, Tarocco a Sanguinello) pěstovaných výhradně v sopečné oblasti kolem sopky Etna na Sicílii (Itálie). Extrakt obsahuje 20% účinných látek, jako jsou antokyanin, kyselina kávová, kumarová, ferulová, sinapová, hesperidin, narirutin a kyselina askorbová, u kterých se prokázalo, že snižují antioxidační stres v organismu u lidí se sníženou antioxidační obranou (jako jsou například. , diabetici, kuřáci a lidé vystaveni zvýšenému znečištění ovzduší). Další výzkumy prokázaly ochranné účinky na pokožku před poškozením vyvolaným UV zářením. Právě perorální užívání Red Orange Complex® působí proti hyperpigmentaci pokožky (tzv. solární lentigo) a zlepšuje homogenitu barvy pokožky.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová, která se přirozeně vyskytuje v těle, se váže na kolagen a elastin a díky tomu zajišťuje hlavně ohebnost kloubů a hydrataci pokožky. Je nejen hlavní složkou extracelulární matrix kůže, kloubů, očí, tkání a orgánů, ale významně se podílí i na procesu hojení ran a regeneraci tkání. Víte, že kyselina hyaluronová je schopna na sebe navázat až tisícinásobek svého objemu? Právě díky této schopnosti udržuje vlhkost v pokožce a kloubech, zabraňuje jejímu odpařování a tím se pokožka stává jemnější a pružnější.

Koenzym Q10

Koenzym Q10 je látka, která se také přirozeně vyskytuje v těle a je přítomna ve všech buňkách (konkrétně v mitochondriích). Přeměňuje energii ze stravy na energii pro svaly, jednotlivé orgány a kožní buňky (nejvyšší koncentrace se nachází v orgánech jako jsou srdce, ledviny a játra) a tím hlavně podporuje přirozenou imunitu a obranyschopnost organismu. Koenzym Q10 patří mezi silné antioxidanty – zachycuje volné radikály – chrání, mitochondrie, lipidové membrány, lipoproteiny a DNA před oxidačním poškozením. Také jako kolagen a kyselina hyaluronová se vytváří do určitého věku a poté postupně dochází k jeho snižování až nedostatku (kolem 40-ky).

Vitamin C

Vitamin C je jedním z nejdůležitějších vitamínů v našem těle. Účastní se nejen na tvorbě kolagenu, kde podporuje jeho vstřebatelnost a biosyntézu, ale i např. při metabolismu železa, mědi a žlučových kyselin, kyseliny listové a některých aminokyselin. Je podstatný při zdravém fungování imunitního a nervového systému, kde stimuluje leukocyty a vylučování protilátek a odolnost proti chladu. Jako silný antioxidant chrání jednotlivé tkáně před oxidačním stresem, chronickým zánětem a eliminuje předčasné stárnutí pokožky. Lidský organismus si nedokáže vitamín C sám syntetizovat, a proto jej musí přijímat ve formě potravy nebo výživových doplňků.

Zinek

Zinek patří mezi klíčové stopové prvky a je důležitý při syntéze kolagenu. Účastní se mnoha procesů v lidském těle – metabolismu cukrů, bílkovin, mastných kyselin, syntéze DNA, RNA a hemoglobinu, na transportu CO2 a také v procesu dělení, růstu a regenerace buněk, podpoře zdravého růstu kostí a dobrého fungování zraku a mozku. Zinek má ve skutečnosti i další mnohostranné účinky, například při léčbě akné, vypadávání vlasů, lámavosti nehtů a urychluje i hojení ran. V lidském těle se sice nachází v nepatrném množství, ale pro svoji nepostradatelnost, musí být tělu také dodáván ve stravě nebo formou výživových doplňků.

Selen

Selen je nejen antioxidant, ale i nutričně významný prvek pro organismus. Je součástí selenoproteinů, které jsou podstatné při rozmnožování, v metabolismu hormonů štítné žlázy, syntéze DNA a ochraně před oxidačním stresem a infekcí. Také posiluje imunitu organismu, zamezuje vypadávání vlasů a podporuje jejich zdravý růst.

Riboflavin

Riboflavin je vitamín, který je důležitý pro zdravý stav kůže, sliznice, trávicího traktu, očí, srdce, červených krvinek, při regulaci růstu organismu a reprodukci. Má výrazný vliv na metabolismus sacharidů, lipidů a aminokyselin, metabolismu DNA a RNA, ovlivňuje celkovou energetickou přeměnu v organismu a posiluje imunitní systém. Spolu s enzymy se podílí na metabolické přeměně živin a získávání energie pro buňky. Je silný antioxidant, jehož spotřeba stoupá ve stresových situacích, u kuřáků au lidí konzumujících alkohol.

Kyselina listová

Kyselina listová je základním koenzymem metabolismu bílkovin. Hraje důležitou roli v procesu dělení buněk, podstatně napomáhá k rozvoji zdravých kožních buněk a jejich regeneraci. Právě stimulací kožních buněk dokáže zpomalit předčasné stárnutí pleti, podporuje růst fibroblastů a tím dochází k lepší syntéze kolagenových a elastinových vláken (právě proto je pokožka pružnější). Podporuje také správné fungování imunitního systému a buněčných membrán.

Biotin B7 – Vitamin H

Biotin B7 – Vitamin H je životně důležitý vitamín při metabolismu tuků, cukrů, uhlohydrátů a aminokyselin. Právě diabetikům pomáhá udržovat správnou hladinu glykémie. Je zařazen do skupiny látek (vitageny), které jsou zdrojem energie a fungují jako stavební materiál buněk. Zlepšuje keratinovou infrastrukturu těla a je znám i jako vitamín krásy – přispívá k udržení dobrého stavu zdravé kůže, přispívá ke zdravému růstu vlasů a nehtů, kdy při jeho dostatku jsou vlasy a nehty lesklé, zdravé a nelámou se.

Složení (denní dávka): boaktivní kolagenové peptidy (Kolagen typu I. a III.) 5000 mg, aktivní fytoceramidy 30 mg, Red Orange Complex® 100 mg, kyselina hyaluronová 50 mg, koenzym Q10 (ubichinon) 50 mg, kyselina listová (vita B9) 400 mg, zinek 10 mg, selen 55 mcg, vitamin C (kyselina L-askorbová) 1000 mg, riboflavin (vitamin B2) 1,4 mg, biotin B7 (vitamin H) 50 mcg

Balení: 7 x 4 (28) samostatně balených sáčků i Collagenu Upozornění: Skladujte v suchu a mimo dosah malých dětí

Hmotnost: 187 g

Doporučené dávkování: 1 sáček iCollagenu rozpusťte ve sklenici (cca 150 ml) čisté vody

Poznámka: Skladujte v suchu a mimo dosah malých dětí.

 

Při nákupu nad 1000 Kč je doprava zdarma.

Časově omezená akce: Při nákupu jakýchkoliv 4 produktů přibalíme dárek zdarma.

V případe náhlého vyprodání dárku si vyhrazujeme právo zaslat jako dárek jiný produkt.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Další informace

Hmotnost0.3 kg

2 recenze iCollagen

  1. Petr Brno

    Opravdu pečlivě sleduji složení kolagenových doplňků a tento je pro mě top. Tolik účinných látek má pouze Icollagen, jehož kvalita konečně odpovídá ceně.

  2. Lucie z Prahy

    Používám sáčkové kolageny už několik let, tento má v sobě nejvíce kolagenu, a proto jsem se pro něj rozhodla. Má opravdu skvělé složení a také skvěle chutná.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

I kolagen nakupzdrave
iCollagen
1,510  s DPH Přidat do košíku