Triple - Maitake, Reishi, Shiitake

Krátký popis: Populární kombinace tří účinných extraktů z hub, která podporuje imunitní systém, snižování hladiny cholesterolu v krvi a podporuje léčbu různých vnitřních zánětů v těle.

Balení: 60 kapslí výše uvedeného BSAH

Dávkování: 1 kapsle denně

Výrobce: Swanson , USA

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 3537
Značka: Swanson
379 Kč
Kategorie: NZ produkty
Populární kombinace tří účinných extraktů z hub, která podporuje imunitní systém, snižování hladiny cholesterolu v krvi a podporuje léčbu různých vnitřních zánětů v těle.:
Položka byla vyprodána…

Triple - Maitake, Reishi, Shiitake

Maitake je druh houby, kterou lidé používají k výrobě léků. Někteří lidé užívají maitake na neplodnost v důsledku stavu zvaného syndromem polycystických vaječníků (PCOS). Používá se také k léčbě rakoviny a na zmírnění některých vedlejších účinků chemoterapie. Existují pouze omezené vědecké důkazy na podporu těchto a jiných použití.Jak to funguje?Houba Maitake obsahuje chemikálie, které mohou pomoci bojovat proti nádorům, stimulovat imunitní systém a snížit hladinu cukru v krvi.Účinky / léčba:- Diabetes: výzkumy dokázaly, že užívání polysacharidů hub maitake (MMP) může snížit hladinu cukru v krvi u lidí s cukrovkou.- podpora při léčbě rakoviny- podpora při léčbě HIV / AIDS.- syndrom chronické únavy (CFS).- hepatitida.- senná rýma.- vysoký krevní tlak.- vysoký cholesterol.- hubnutí

Reishi je velmi populární pro svou efektivnost a absenci vedlejších účinků. Označuje se také jako houba nesmrtelnosti nebo houba věčného mládí. Tím, že tato houba zvyšuje imunitní systém, působí preventivně před onemocněním. Také zvyšuje naši výkonnost tím, že do krve přivádí více kyslíku a to vše bez vedlejších účinků.

Shiitake se používá k posílení imunitního systému, HIV / AIDS, snižování hladiny cholesterolu v krvi, ztuhnutí artérií, cukrovka, ekzém, nachlazení a chřipka, léčení rakoviny prostaty nebo prsu a jako prostředek proti stárnutí. Používá se také na hepatitidu B, herpes, vysoký krevní tlak a bolest žaludku. Funguje na stejném principu jako Maitake.Podstatou účinků těchto hub je podpora imunitního systému - výrazná a prokázána. To se samozřejmě projeví v odolnosti organismu vůči nachlazení či chřipce, ale tělo vnitřně bojuje i s jinými chorobami. Tím, že se tělo stane silnější, pak tyto houby léčí různé vnitřní záněty o kterých ani nemusíte vědět, mohou se projevovat únavou (tím, že tělo bojuje se zánětem je oslabené), vyrážkami, nevolnostmi ..... Prokazatelně pomáhají při rakovině, prevenci před různými nemocemi a celkovém zdraví organismu.

Tento produkt obsahuje všechny 3 houby, aby byl co nejkomplexnější:Maitake (Grifolia frondosa) - 200mgReishi (Ganderma lucidum) - 200mgShiitake (Lentinus edodes) - 200mg

Při nákupu nad 1000 Kč je doprava zdarma.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: