Kolagen 145 kapslí

06-best-price-nz    

 

Stručný popis: Kolagen je jednou z nejrozšířenějších bílkovin v lidském těle, podporuje zdraví kloubů a kostí, růst svalů a zdraví srdce a cév.

Balení: 145 kapslí 421,5 mg vepřového kolagenu a 8,5 mg vitaminu C.

Hmotnost: 77 g

Doporučené dávkování: 3 kapsle dvakrát denně zapít dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Tento výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 144359
Značka: Nakup Zdrave
249 Kč
Kategorie: NZ produkty

Kolagen

Co je kolagen? Kolagen je nejrozšířenější bílkovina v lidském těle, která se nachází v kostech, svalech, kůži a šlachách. Je základní složkou pojivové tkáně a hraje klíčovou roli při udržování tělesných buněk pohromadě. Dodává také pleti pevnost a pružnost.Kolagen se v lidském těle vyskytuje ve velkém množství. Podle některých starších výzkumů tvoří kolagen jednu třetinu bílkovin v lidském těle a tři čtvrtiny suché hmotnosti kůže. S přibývajícím věkem však tělo přirozeně produkuje stále méně kolagenu. Tento úbytek je optimálně kompenzován konzumací doplňků stravy s obsahem kolagenu.

Ulevuje od bolesti kloubů

V roce 2018 vědci zveřejnili výsledky studie, které se zúčastnilo 120 lidí, z nichž polovina užívala po dobu 90 dnů doplňky stravy s kolagenem a dalšími látkami, zatímco ostatní užívali placebo. U těch, kteří užívali kolagen, se bolest kloubů snížila o 43 % a pohyblivost kloubů se zlepšila o 39 %.

Pomáhá při osteoporóze

V květnu 2014 byl publikován přehled 9 studií, které zkoumaly vliv kolagenu na osteoporózu.  Osteoporóza je metabolické onemocnění kostní tkáně, které se projevuje úbytkem kostní hmoty a poruchami mikroarchitektury kostí - jinými slovy, kosti jsou slabší a náchylnější ke zlomení.Tyto studie potvrzují, že kolagen má pozitivní vliv na zpevnění kostí a na obnovení určité hustoty kostí.

Má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém.

V roce 2017 byl proveden výzkum zaměřený na vliv kolagenu na kardiovaskulární systém. Jednalo se o menší výzkum s 30 účastníky, který však trval až 6 měsíců. U této skupiny došlo k významnému snížení arteriální tuhosti a snížení hladiny lipoproteinů o nízké hustotě neboli "špatného" cholesterolu.

Podporuje růst svalů

Podle studie provedené v roce 2015 můžeme tvrdit, že kolagen může napomáhat růstu svalů. Vědci předpokládali, že kolagen pomáhá stimulovat produkci bílkovin, které jsou zodpovědné za růst svalů. Studie pracovala s 53 účastníky. Účastníci se věnovali pravidelnému cvičení po dobu 12 týdnů. Na konci tohoto období se u těch, kteří užívali kolagenové doplňky, projevil nárůst svalové hmoty a síly, který byl výrazně vyšší než u těch, kteří užívali placebo.Náš produkt obsahuje také vitamin C, který pomáhá tělu syntetizovat kolagen. Díky tomu se kolagen dostává do těla rychleji a efektivněji a výsledky se dostavují rychleji. Také vitamin C zajišťuje funkčnost a pevnost kolagenu. V tomto produktu je množství vitaminu C malé, jeho funkcí je pouze napomáhat trávení účinných látek. Nepovažujte tento produkt za plnohodnotnou náhradu vitaminu C.Tento produkt doporučujeme, pokud již máte problémy s klouby a kostmi nebo pokud vaše práce zatěžuje klouby a kosti a chcete bolesti v budoucnu předejít.Složení: hydrolyzovaný kolagen, vitamin C, želatina (obal kapsle)

Balení: 145 kapslí

Hmotnost: 77 g

Doporučené dávkování: 3 kapsle dvakrát denně zapít dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Tento výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Při nákupu nad 1000 Kč je doprava zdarma.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: