Péče o uši

Starost o uši je často opomíjenou, ale důležitou součástí celkového zdraví a hygieny. Kategorie starostlivosti o uši zahrnuje různé produkty a postupy, které pomáhají udržovat uši čisté, zdravé a zabezpečit optimální sluch.

 

Nejprodávanější

Impromune chutná pasta pro psy a kočky 30 ml
390 Kč –29 %
Původně: 390 Kč  (–29 %)
275 Kč

Cena

275276
1275276

Značky

Položek k zobrazení: 1
Impromune chutná pasta pro psy a kočky 30 ml
Akce
390 Kč –29 %
275 Kč

Impromune chutná pasta pro psy a kočky 30 ml   Nepoužité, ale nemusí být zabalené ve fólii. Jedná se o zboží dovážené z Francie a Itálie.

Kód: 12747
1 položek celkem

Očista uší: Pro udržení uší čistých a bez nadměrného ušního mazu je důležité pravidelně provádět očistu uší. K tomu lze použít speciální ušní tyčinky, které by však měly být používány opatrně, aby se nepoškodila ušní bubínek. Alternativou mohou být roztoky pro oplachování uší, které pomáhají změkčit ušní maz a usnadňují jeho odstranění.

Ochrana sluchu: Starost o sluch je neoddělitelnou součástí péče o uši. Ochrana sluchu zahrnuje používání chráničů sluchu v hlučném prostředí, abychom zabránili poškození sluchu.

Ošetření ušních problémů: Kategorie obsahuje také produkty určené pro léčbu ušních problémů, jako jsou záněty ucha, otitis externa nebo ucpání uší sírou. Zde patří ušní kapky, masti a antimikrobiální léky, které pomáhají léčit různé ušní problémy.

Péče o dětské uši: Péče o uši je důležitá i pro děti. Zde jsou speciální dětské produkty, které jsou šetrné a navržené s ohledem na citlivou dětskou pokožku a uši.

Je důležité brát v úvahu individuální potřeby uší a konzultovat s lékařem, pokud se objeví jakékoli problémy, jako jsou bolesti ucha nebo ztráta sluchu. Starost o uši by měla být součástí naší celkové hygieny a péče o zdraví a měla by být prováděna s opatrností a citlivostí. Zdravé uši přispívají k lepšímu komfortu a kvalitě života.