+420 604 485 143 |  info@nakupzdrave.cz

O nás

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

O nás

Nakupzdrave.cz, zdravé nakupování inspirované zákazníky

Zrozeno v Německu, inspirováno zákazníky z celého světa

NZ, naše značka výrobků, která stojí za značkami Nashe Zdrave v Bulharsku, Natur Zenit v Rakousku a Německu, Nakupujzdravo na Slovensku, Nakupzdrave v České republice a Natural Zen v Maďarsku, je hrdým rodinným podnikem, který se však řídí přísnými německými pravidly. Chtěli jsme z obchodní praxe vytěžit to nejlepší, a proto jsme naši společnost vybudovali na principech německé obchodní kultury a preciznosti, konceptu fair trade – ale stále s osobním nádechem rodinné atmosféry, kterou může pocítit každý z našich zákazníků.

 

Výrobky vytvořené s nadšením pro místní komunity

Všechny naše výrobky NZ jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě a podle nejvyšších výrobních a etických standardů v západní Evropě a reagují na potřeby našich zákazníků s německou precizností, holandskou poctivostí a nadšením pro místní komunity v celé Evropě.

 

Nevyrábíme produkty, které sami nepoužíváme. Neslibujeme ani to, co naše produkty nemohou splnit. Každý z našich více než 90 produktů je pečlivě vybírán, testován a zdokonalován našimi zaměstnanci a jejich rodinami, protože dbáme na to, abychom našim zákazníkům nabízeli pouze to nejlepší, co je na trhu k dispozici.

Naši zákazníci jsou jádrem našeho podnikání

V naší krvi a rodinné kultuře je vždy na prvním místě zákazník. Chceme, aby se jim při každé interakci s našimi e-shopy dostalo co nejlepšího zážitku. Považujeme proto za nezbytné poskytovat našim zákazníkům veškeré potřebné rady a nabízet jim pouze relevantní produkty, které jim pomohou žít pohodlnější a zdravější život. Proto školíme náš tým, aby k našim produktům přistupoval s nadšením a vždy poskytoval zákazníkům veškeré dostupné informace. K vašim objednávkám tak přidáváme nejen vášeň pro naše výrobky, ale také vlastní zkušenosti s jejich používáním.

Globální logistický systém, jednoduchý a mimořádně efektivní

Díky sídlu v srdci Evropy a pobočkám a skladům v několika zemích jsme schopni rychle reagovat na poptávku a dodávat naše výrobky zákazníkům každý den, ať už působíme kdekoli na světě. 

V současné době nabízíme naše výrobky pod značkou NZ v místních e-shopech nejen v Bulharsku, ale také v Německu, Rakousku, na Slovensku, v České republice, Maďarsku a Polsku, přičemž jsme schopni distribuovat až 10 000 výrobků denně na logistické ploše půlky fotbalového hřiště.

Nejen ty najlepší produkty, ale také ty najlepší zkušenosti

Jsme hrdá rodinná firma s přísnými zásadami férového obchodu, kde se člověk může vždy spolehnout na druhého. Proto jsou pro nás naši zákazníci osobní a snažíme se o ně vždy pečovat co nejlépe. Například i v případě našich nabídek přemýšlíme prakticky a hospodárně, abychom vám vždy přinášeli produkty, akce a balíčky za nejvýhodnější ceny s nejlepšími možnostmi doručení – nyní například ke každé objednávce 4 a více produktů dáváme vždy pěkný dárek nebo dopravu zdarma nad 1.000 Kč.

 

Inspirováno? Vyzkoušejte také naši nabídku produktů!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
O NAS

Co je důležitější než zdraví? Otázka, kterou se ptáme, když už je často pozdě. A věřte, že víme, o čem mluvíme.

KONTAKTY

+420 604 485 143
info@nakupzdrave.cz
08:00 – 18:00

© 2021 nakupzdrave.cz