GDPR

TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost (dále jen „správce“) Epadia Store s.r.o.,

Kontaktní údaje správce jsou následující: Lermontovova 911/3, 811 05 Bratislava, SR

Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů

Zákonný důvodem zpracování osobních údajů

Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

Účel spracovaní osobních údajů

Účelem zpracování Vašich osobních údajů je evidence daňových dokladů (faktur za nákup zboží), obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.
Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení

Doba uložení osobních údajů

Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, jsou 3 roky, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).

Další příjemci osobních údajů

Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou firmy Epadia Store s.r.o. (provozovatel eshopového systému WordPress), firma Websupport s.r.o. (správce serverů a provozovatel datového centra) a PPL CZ s.r.o, kuryrní služba doručující objednané zásilky se zbožím.

Vaši spokojenost s nákupem měříme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do kterého je náš e-shop zapojen. Ty jsou vám zasílány při každém nákupu u nás, pokud v souladu s § 62 zákona č. 89/2012 Sb. 351/2011 Sb. o elektronických komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, neodmítáte zasílání e-mailů pro účely přímého marketingu. Zpracování osobních údajů za účelem zasílání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky probíhá na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjištění vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýzu našeho postavení na trhu využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz, jemuž můžeme pro tyto účely předávat informace o vámi zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Při zasílání e-mailových dotazníků nejsou vaše osobní údaje předávány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vznést námitku, a to odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. Pokud vznesete námitku, dotazník vám již nezasíláme

Práva subjektu údajů

Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu info@epadia.sk

Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.

 

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 14.09.2022 a poslední aktualizace je ze dne 14.09.2022