AIMEILI gel na prodloužení nehtů 30 ml neonově tmavě fialový akrylový gel
Gel na prodloužení nehtů snadno tvaruje krásné nehty. Můžete s ním vytvořit elegantní nehtové zdobení, jako je jednobarevná aplikace, francouzská aplikace, aplikace gelu s lakem.
Balenie: 30 ml
Ide o tovar dovážaný z Francúzska a Talianska.
Krabička môže byť poškodená.
Nepoužité, ale nemusí byť zabalené vo fólii.
Kategorie: | AKCE |
---|
AIMEILI gel na prodloužení nehtů 30 ml je kvalitní poly gel určený k modelaci a prodloužení nehtů. Pomáhá vytvořit pevné, pružné a odolné nehty s dlouhotrvajícím efektem. Je vhodný jak pro profesionální, tak i domácí použití.
Gel se snadno nanáší a modeluje, což usnadňuje dosažení požadovaného tvaru a délky nehtů. Po vytvrzení v UV nebo LED lampě poskytuje odolný a lesklý povrch, který chrání nehty před lámáním a poškozením.
Zloženie: akryláty, polyméry, fotoiniciátory, nosiče.
AIMEILI gel na prodloužení nehtů je ideální volbou pro pevné a krásné nehty s profesionálním vzhledem.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.