Alessandro Standard Lacquer 912 Urban Denim , 10ml

alessandro Standard Lacquer 912 Urban Denim, 10 ml je moderní lak na nehty ve sytém modro-šedém odstínu inspirovaném denimu městské ulice. Díky receptuře obohacené o pro-vitamin B5 a vitamin E hloubkově vyživuje a hydratuje nehtovou ploténku, podporuje elasticitu keratinových vláken a významně snižuje lámání či třepení.

 

Nepoužité, ale nemusí být zabalené ve fólii.

Jedná se o zboží dovážené z Francie a Itálie.

Krabice/obal mohou být poškozené.

Skladem (1 ks)
Kód: 45907
Značka: Alessandro
192 Kč
Kategorie: AKCE
EAN: 4025087779126
412VXaDL1WL. SX300 SY300 QL70 ML2
Akce

alessandro Standard Lacquer 912 Urban Denim, 10 ml je moderní lak na nehty ve sytém modro-šedém odstínu inspirovaném denimu městské ulice. Díky receptuře obohacené o pro-vitamin B5 a vitamin E hloubkově vyživuje a hydratuje nehtovou ploténku, podporuje elasticitu keratinových vláken a významně snižuje lámání či třepení. Flexibilní polymery vytvářejí odolný ochranný film, který chrání před vlhkostí i oděrem, zatímco UV filtr zachovává sytost barvy i při častém slunečním záření. Extrakt z bambusových výhonků doplňuje křemík pro zdravý růst nehtů a antioxidanty z granátového jablka podporují mikrocirkulaci okolo nehtového lůžka. Rychleschnoucí technologie minimalizuje riziko rozmazání a zkracuje dobu čekání. Lak je veganský, bez toluenu, DBP i formaldehydu, vhodný i pro citlivé nehty nebo časté přelakování.

Dávkování:

  1. Naneste jednu tenkou vrstvu podkladového laku, nechte 1–2 minuty zaschnout.

  2. Aplikujte dvě tenké vrstvy Urban Denim, mezi nimi vyčkejte 1 minutu.

  3. Zakončete vrstvou vrchního laku pro maximální lesk a ochranu. Obnovujte každých 5–7 dní.

Celé složení:
Butyl acetate; Ethyl acetate; Nitrocellulose; Tosylamide/Formaldehyde resin; Adipic acid/Neopentyl glycol/Trimellitic anhydride copolymer; Trimethyl pentanyl diisobutyrate; Isopropyl alcohol; Stearalkonium bentonite; Acrylates copolymer; Silica; Trimethylsiloxysilicate; Panthenol; Tocopherol; Hydrolyzed keratin; Bambusa arundinacea extract; Punica granatum extract; Synthetic fluorphlogopite; Mica; CI 77891 (Titanium dioxide); CI 77012 (Ultramarines); Parfum.

 

Nepoužité, ale nemusí být zabalené ve fólii.

Jedná se o zboží dovážené z Francie a Itálie.

Krabice/obal mohou být poškozené.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola