Anti-age 100 kapslí

     

 

Krátký popis: Podpora pro vitální a zdravé stárnutí, oprava poškozených DNA a aktivace genů sirtuínu.

Balení: 100 kapslí obsahujících 300 mg trimethylglycinu, 300 mg β-nikotinamidmononukleotidu a 150 mg 98% trans-resveratrolu.

Hmotnost: 85 g

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně + pro podporu účinku a lepší výsledky doporučujeme užívat společně s Omega3-6-9 a vitamíny D3+K2. 4 kapsle denně se doporučují, pokud je uživateli více než 60 let nebo váží více než 80 kg.

Upozornění: Tento výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám. Skladujte na suchém místě a při pokojové teplotě mimo dosah malých dětí.

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 131944
Značka: Nakup Zdrave
2 600 Kč
Kategorie: NZ produkty
Podpora pro vitální a zdravé stárnutí, oprava poškozených DNA a aktivace genů sirtuínu.:

Anti-age kapsle 

Podpora vitálního a zdravého stárnutí.Tady to máte! Před několika lety jsme se dozvěděli o nutraceutikách (jedná se o potravinové doplňky stravy, které mají kromě živin a minerálů také zdravotní nebo léčivé účinky), které viditelně a účinně zpomalují stárnutí a zlepšují fyzickou výkonnost. Na rozdíl od tradičních přípravků proti stárnutí, které působí pouze na povrchu, tento doplněk stravy proniká hluboko do podstaty stárnutí.  Vaše tělo má dvě věkové kategorie  -  chronologický věk, který představuje počet let a biologický věk, který představuje rizikový faktor pro zdraví vašeho těla.Anti-aging nakupzdrave Na stárnutí organismu (biologický věk) má vliv mnoho faktorů, jako jsou nemoci, nadměrný stres, alkohol, slunění, nedostatečný spánek nebo nadměrná fyzická námaha. Eliminace co největšího počtu těchto faktorů životního stylu v kombinaci se správnými nutraceutiky má velký vliv na naše celkové zdraví.

V USA jsme se setkali s Johnem Alexanderem, který se již několik let intenzivně zabývá tématem zdraví a dlouhověkosti.https://fastlifehacks.com/david-sinclair-supplements/ a pomohl nám navázat kontakt s těmi správnými lidmi pro vývoj našeho produktu proti stárnutí.V současné době dokonce sama americká armáda testuje pilulku, která by omlazovala tělo (cnn.iprima.cz, kteří citují Breaking Defense), respektive zpomalovala stárnutí a udržovala fyzickou výkonnost. Má být součástí plánu Pentagonu na zlepšení lidské výkonnosti. Pilulka má především zpomalit stárnutí nervového systému a omladit buňky.

Složení kapslí Anti-age vychází z výsledků dlouholetého klinického výzkumu a je speciální synergickou kombinací několika nutraceutik:Trans-resveratrol a NMN (nikotinamidmononukleotid) jsou klíčové pro aktivaci genů sirtuinu. Sirtuiny (látky s omlazujícím účinkem) hrají klíčovou roli ve funkcích, které nám pomáhají žít déle:

 • při opravě poškozené DNA
 • při výrobě buněčné energie
 • mohou také pomáhat udržovat normální kognitivní funkce a zdravou hladinu cukru v krvi

Pocity "celkové únavy" a nedostatku motivace jsou často způsobeny poklesem hladiny NAD+ (nikotinamidadenindinukleotid).Trans-resveratrol zvyšuje jejich aktivaci - je jako "plynový pedál" a NMN je "palivem", bez kterého by účinky Trans-resveratrolu nebyly tak účinné. Aktivace sirtuinu vyžaduje hladinu NAD+, kterou má normální organismus kolem 20. roku života; v 50 letech je hladina NAD+ poloviční. NAD+ je molekula, která je nezbytná nejen pro produkci energie v našich buňkách, ale také pro udržení zdravého buněčného metabolismu. Trans-resveratrol se tedy užívá ke zvýšení aktivace genů sirtuinu a NMN, aby sirtuiny měly dostatek energie pro správnou funkci. 

NMN

NMN (nikotinamid mononukleotid) je jednou ze dvou forem vitaminu B3. Lidé mají enzymy, které právě využívají NMN k tvorbě NAD+, který má schopnost opravovat poškozené buňky a obnovovat informace o DNA (schopnost našeho těla obnovovat buňky bez jakýchkoli ztrát).Kvalita obnovených buněk v našem těle se již nezhoršuje ve stejné míře v důsledku ztráty informací a již degenerované buňky se postupně opravují. Nachází se především v živočišných produktech a je pro tělo důležitý zejména pro tvorbu energie, správnou funkci nervového systémupodporu metabolismu a síly a vytrvalosti svalůzdravou pokožku (zvyšuje její pružnost a snižuje předčasné známky stárnutí), vlasy a nehty.Podporuje funkci mozku a dokonce i kognitivní funkce - posiluje paměť a bojuje proti úbytku kognitivních funkcí. Snižuje stres a pomáhá stabilizovat náladu. Jeho hlavním přínosem pro tělo je však jeho význam pro energetický metabolismus buněk. Jedná se o netoxickou formu vitaminu B3, která ani ve vyšších dávkách nezpůsobuje vedlejší účinky typické pro niacin.

Trans-resveratrol

Trans-resveratrol je mimořádně silný antioxidant, který chrání lidské tělo před předčasným stárnutím na buněčné úrovni a dokáže účinně bojovat s volnými radikály, které z těla vylučuje.Nejlepším zdrojem trans-resveratrolu je výtažek z křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum). Pomáhá snižovat hladinu tzv. špatného cholesterolu a chrání naše cévy před tukovými usazeninami, což je důležitá prevence proti infarktu, ateroskleróze nebo mrtvici.Vědecké studie také potvrzují jeho účinky jako ochranu proti rakovině, protože má významné protirakovinné účinky - zpomaluje růst rakovinných buněk a aktivuje schopnost regenerace zdravých buněk. Trans-resveratrol dokáže aktivovat gen SRT-1, který za určitých podmínek produkuje výše zmíněný sirtuin. Více informací o trans-resveratrolu naleznete v našem produktu Extrakt z křídlatky japonské.Klinické studie již identifikovaly určité sloučeniny, které napodobují výhody diety s omezeným přísunem kalorií, jež zpomaluje faktory související se stárnutím.Hlavní z těchto látek je trans-resveratrol - podle vědců je to nejúčinnější složka, která napodobuje mnoho prospěšných změn ve způsobu čtení genů. Další studie naznačují nové pozitivní účinky - například zdravou citlivost na inzulín, zlepšení funkce mitochondrií, eliminaci zánětů a ochranu před účinky nezdravého životního stylu. Potenciálně účinné dávky se pohybují v širokém rozmezí od 20 do 250 mg denně (1 kapsle přípravku Anti-age obsahuje minimálně 62,5 mg).

TMG

Důležitou součástí Anti-age kapsle je také TMG (trimethylglycin), známý jako glycin betain, který označuje tři metylové skupiny připojené k molekule glycinu. V klinických studiích bylo prokázáno, že podporuje zdravou hladinu homocysteinu a významně podporuje zdravé fungování kardiovaskulárního systému. Je také důležitou živinou pro prevenci chronických onemocnění a pomáhá udržovat zdraví jater, srdce a ledvin.Pro dosažení optimálních výsledků je důležité a doporučené užívat spolu s esenciálními mastnými kyselinami Omega 3-6-9 a vitamíny D3+K2.

Na závěr bychom vám rádi připomněli několik známých pravidel zdravého životního stylu, bez nichž je prakticky nemožné dosáhnout pokroku v oblasti tělesného zdraví a mladistvého vzhledu:

 • pít kávu pouze jednou denně, pak dát přednost zelenému čaji
 • přerušovaný půst (vynechání alespoň jednoho jídla denně) je vynikající
 • omezení příjmu masa a masných výrobků
 • jíst co nejméně cukru a moučných výrobků (zejména bílé mouky); cílem by mělo být jíst co nejvíce zeleniny
 • pokud je to možné, zařaďte do svého programu kardio cvičení (alespoň 1 - 2krát týdně)
 • snažte se udržet svůj BMI v optimálním rozmezí
 • nekouřit, vyhýbat se polotovarům, alkoholu, nadměrnému slunečnímu záření
 • váš denní spánek by měl trvat alespoň 8 hodin

Kontrola výsledků a účinků tohoto produktu nás přesvědčila, abychom potvrdili klinické studie této jedinečné a synergické kombinace. Doporučujeme, abyste si před zahájením užívání nechali udělat krevní test u svého praktického lékaře a porovnali výsledky po 3 a 6 měsících. Již po jednom měsíci pravidelného užívání produkují buňky vašeho těla více energie, jemné buněčné struktury jsou lépe chráněny a výrazně se zvyšuje vitalita jednotlivých orgánů, jako je srdce a mozek, a v některých případech dokonce celého těla. Někteří klienti dokonce zažili proces stárnutí a návrat původní barvy vlasů z šedin.Náš produkt Anti-age je 100% bezpečný a má certifikát Pure Pure Tested Grade.

Využijte všechny schopnosti svého těla, vraťte čas, ciťte se a vypadejte mladší!

Složení: trimethylglycin, β-nikotinamid mononukleotid, trans-resveratrol, hydroxypropylmethylcelulóza (obal kapsle).

Balení: 100 kapslí obsahujících 300 mg trimethylglycinu, 300 mg β-nikotinamidmononukleotidu a 150 mg 98% trans-resveratrolu.

Hmotnost: 85 g

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně + pro podporu účinku a lepší výsledky doporučujeme užívat společně s Omega3-6-9 a vitamíny D3+K2. 4 kapsle denně se doporučují, pokud je uživateli více než 60 let nebo váží více než 80 kg.

Upozornění: Tento výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám. Skladujte na suchém místě a při pokojové teplotě mimo dosah malých dětí. 

Při nákupu nad 1000 Kč je doprava zdarma.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: