Avon Care Derma extra pevný krém na ruce 75 ml

Tento krém na ruce je obohacen o vyhlazující kolagenový komplex, který zanechává zralé a suché ruce pevnější, jemnější a hladší. Poskytuje také 24hodinovou hydrataci, která zabraňuje vysušování a vzniku prasklin.

Balení : 75 ml
Nepoužité, ale nemusí být zabaleno ve fólii.
Jedná se o zboží dovážené z Francie a Itálie.
Krabice/obal může být poškozený.

Skladem (1 ks)
Kód: 42103
Značka: AVON
91 Kč –30 % 63 Kč
Kategorie: AKCE
EAN: 5059018274601
41OL xiffrL. AC UF894,1000 QL80
Akce
91 Kč –30 %

Avon Care Derma extra pevný krém na ruce 75 ml poskytuje intenzivní péči i těm nejvysušenějším rukám. Jeho bohatá a hutná textura rychle proniká do pokožky, zanechává ji hebkou a chráněnou proti nepříznivým vlivům počasí a častému mytí. Krém obnovuje přirozenou bariéru pokožky a pomáhá předcházet podráždění. Vhodný je pro každodenní použití, zejména v chladných měsících nebo při náročné práci, kdy je pokožka vystavena zvýšenému stresu. Díky svému složení podporuje dlouhodobou hydrataci a pevnost pokožky rukou.

Složení: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ceteareth-20, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola