Baylis & Harding Elements White Tea & Neroli Luxury Hand & Body Lotion, 500 ml, chybí aplikátor, je zlomený
Hydratační mléko na ruce a tělo, které spojuje jemnou péči o pokožku s elegantní vůní bílého čaje a neroli. Pomáhá zanechávat pokožku hebkou, vyživenou a příjemně provoněnou po celý den.
Balení: 500 ml
Nepoužitý, ale nemusí být zabalen ve fólii.
Krabička/obal mohou být poškozeny.
Chybí aplikátor, je zlomený
| Kategorie: | Tělová péče |
|---|---|
| EAN: | 017854100435 |
Baylis & Harding Elements White Tea & Neroli Luxury Hand & Body Lotion představuje každodenní péči určenou pro pokožku, která potřebuje hydrataci, ochranu a dlouhotrvající komfort. Lehká krémová textura se snadno roztírá, rychle vstřebává a nezanechává nepříjemný mastný film. Díky tomu je vhodná pro použití během dne i po večerní koupeli.
Vůně bílého čaje a neroli vytváří harmonickou kombinaci svěžích a jemně květinových tónů. Každá aplikace proměňuje běžnou péči o pokožku v příjemný wellness rituál. Pokožka zůstává nejen hydratovaná, ale také elegantně provoněná po dlouhou dobu.
Hydratační složky pomáhají podporovat přirozenou ochrannou bariéru pokožky a přispívají k jejímu zdravému vzhledu. Pravidelné používání pomáhá omezovat pocit suchosti a napětí, zejména po mytí rukou, koupání nebo během chladnějších období roku. Pokožka je po aplikaci jemnější, pružnější a příjemnější na dotek.
Produkt je vhodný pro všechny typy pokožky a lze jej používat na ruce i celé tělo. Díky praktickému dávkovači je aplikace rychlá a hygienická. Velké balení o objemu 500 ml poskytuje dlouhodobou zásobu produktu pro každodenní použití.
Pravidelná péče pomáhá udržovat pokožku v optimální kondici, chránit ji před vysušováním a dodávat jí potřebnou dávku hydratace. Luxusní charakter vůně a jemná textura činí z tohoto mléka ideální doplněk každodenní kosmetické rutiny.
Návod k použití: Naneste přiměřené množství mléka na čistou a suchou pokožku rukou nebo těla. Jemně vmasírujte krouživými pohyby až do úplného vstřebání.
Dávkování: Používejte podle potřeby 1–3× denně. Na ruce postačí 1 dávka pumpičky, na celé tělo přizpůsobte množství velikosti ošetřované plochy.
INCI:
Aqua (Water), Paraffinum Liquidum, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Phenoxyethanol, Carbomer, Parfum (Fragrance), Triethanolamine, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Salicylate.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
