Nemůžete vyplnit toto pole

Diego dalla Palma sada na konturování rtů, rtěnka + oční tužka č. 506 let me mauve, krabička chybí

Luxusní dárková sada na rty obsahující krémovou rtěnku a precizní konturovací tužku v elegantní, chladnější mauve barvě pro dokonale plné a definované rty.

  • Obsah sady: Krémová rtěnka + Konturovací tužka na rty 

  • Odstín: č. 506 Let Me Mauve (Podmanivá matná mauve – tlumená růžovo-fialová s kapkou nude) 

    Nepoužitý, ale nemusí být zabalený do fólie.
    Krabička chybí. 

Skladem (1 ks)
Kód: 59714
850 Kč –30 % 595 Kč
Kategorie: AKCE
EAN: 8017834887372
diego della5061,1g
Akce
850 Kč –30 %

Dodejte svým rtům profesionální tvar, smyslný objem a luxusní barvu s exkluzivní sadou od kultovní milánské vizážistické značky Diego dalla Palma v podmanivém odstínu č. 506 Let Me Mauve. Tento dokonale sladěný set rtěnky a konturovací tužky funguje jako kompletní designérský nástroj pro vytvoření ikonického vzhledu plných rtů. Odstín Let Me Mauve je sofistikovaná, chladnější růžovo-fialová barva s nude podtónem, která okamžitě podtrhne eleganci každého tónu pleti a je ideální jak pro sofistikované denní nošení, tak pro dramatické večerní líčení.

Složení obou produktů v sadě přináší jemné pokožce rtů mimořádné zdravotní, preventivní i estetické benefity. Rtěnka má bohatou, sametově krémovou texturu obohacenou o přírodní vosky, hydratační oleje a vitamin E. Tyto aktivní látky rty hloubkově vyživují, chrání je před vysušováním, popraskáním a negativními vlivy vnějšího prostředí. Konturovací tužka s vysokým obsahem čistých pigmentů je velmi poddajná, snadno klouže a zanechává precizní, dlouhotrvající linku. Po aplikaci produkty okamžitě vytvářejí vizuální blur efekt – opticky vyhlazují jemné vrásky a rýhy na rtech, sjednocují jejich povrch a dodávají jim plnější, sametově polomatný vzhled. Díky pokročilé fixaci se barva nerozpíjí do vrásek kolem úst, nelepí a vydrží v bezchybném stavu po mnoho hodin.

INCI:
Rtěnka: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecanol, Polybutene, Polyethylene, Diisostearyl Malate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, VP/Hexadecene Copolymer, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Disteardimonium Hectorite, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Parfum (Fragrance), [May Contain/+-: CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 15850 (Red 7 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake)].
Tužka na rty: C10-18 Triglycerides, Hydrogenated Vegetable Oil, Talc, Caprylic/Capric Triglyceride, Synthetic Japan Wax, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, [May Contain/+-: CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 15850 (Red 7 Lake)].

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola