Dr. Bronner’s 18‑in‑1 Čistě rostlinné mýdlo 240ml
Dr. Bronner’s 18‑in‑1 Savon Pur Végétal tekuté rostlinné mýdlo 240 ml je multifunkční přírodní tekuté mýdlo, které lze použít nejen jako sprchový gel, mycí prostředek na ruce či tělo, ale také jako šampon, pěna na holení, a dokonce i pro čistění domácnosti – stačí ho správně ředit a použít podle potřeby.
| Kategorie: | AKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0018787944202 |
Dr. Bronner’s 18‑in‑1 Savon Pur Végétal tekuté rostlinné mýdlo 240 ml je multifunkční přírodní tekuté mýdlo, které lze použít nejen jako sprchový gel, mycí prostředek na ruce či tělo, ale také jako šampon, pěna na holení, a dokonce i pro čistění domácnosti – stačí ho správně ředit a použít podle potřeby. Je vyrobeno z certifikovaných organických a fair‑trade rostlinných olejů, takže je vegan, cruelty‑free a biologicky odbouratelné.
Lehce pěnivá formule šetrně čistí pokožku i vlasy, aniž by je vysušovala, a zanechává je čisté, jemné a přirozeně hydratované díky rostlinným olejům, které pokožku kondicionují a zjemňují. Mýdlo je oblíbené právě pro svou jednoduchost, přírodní složení a všestranné použití, které ho činí praktickým produktem do koupelny i domácnosti.
Benefity produktu:
-
18 způsobů použití – na tělo, ruce, obličej, vlasy i domácnost
-
Nevysušuje pokožku a nezanechává drsný pocit
-
Přírodní a organické složky s etickým původem
-
100 % biologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí
Použití: Naneste malé množství na mokrou pokožku nebo vlasy, napěňte a důkladně opláchněte vodou. Pro použití jako čisticí prostředek nebo šampon podle potřeby ředit vodou.
INCI (složení):
Aqua / Water, Potassium Cocoate (saponifikovaný kokosový olej), Potassium Palm Kernelate (saponifikovaný palmový olej), Potassium Olivate (saponifikovaný olivový olej), Glycerin, Potassium Hempseedate (saponifikovaný konopný olej), Potassium Jojobate (saponifikovaný jojobový olej), Citric Acid (kyselina citrónová), Tocopherol (vitamin E).*
* Ingredience z kontrolovaného ekologického zemědělství
Nepoužité, ale nemusí být zabalené ve fólii.
Jedná se o zboží dovážené z Francie a Itálie.
Krabice/obal mohou být poškozené.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
