Nemůžete vyplnit toto pole

Instituto Español Avena Hydratační mléko s ovesnými vločkami 950 ml-(poškozený aplikátor)

Instituto Español Avena Hydratační mléko s ovesnými vločkami 950 ml je výživné tělové mléko určené pro každodenní péči o suchou a citlivou pokožku, které pomáhá obnovit její hydrataci a přirozenou jemnost.

Balení : 950 ml
Nepoužité, ale nemusí být zabaleno ve fólii.
Krabice/obal může být poškozený.

Skladem (2 ks)
Kód: 5637181
208 Kč –30 % 145 Kč
Kategorie: AKCE
Záruka: 2 roky
51q8j1gFGWL. AC SL1196
Akce
208 Kč –30 %

Instituto Español Avena Hydratační mléko s ovesnými vločkami 950 ml je výživné tělové mléko určené pro každodenní péči o suchou a citlivou pokožku, které pomáhá obnovit její hydrataci a přirozenou jemnost. Obsahuje výtažky z ovsa, které zklidňují podráždění, podporují regeneraci a přispívají k ochraně pokožky před vysušováním. Lehká textura se snadno roztírá, rychle vstřebává a zanechává pokožku hebkou, pružnou a komfortní bez mastného filmu. Je vhodné pro každodenní použití po sprše i kdykoliv během dne, kdy pokožka potřebuje výživu a zklidnění. Při pravidelném používání podporuje dlouhodobě hladkou, vyživenou a viditelně zdravější pokožku, která si zachovává svůj přirozený komfort.

Složení: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Avena Sativa Kernel Extract, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Carbomer, Parfum, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola