John Frieda Frizz Ease Perfecteur Agent Secret Cream 100 ml
Na poškozené, roztřepené konečky s krepacením. Uzavírá vlhkost ve vlasech a okamžitě krotí nepoddajné a suché vlasy. Zjemňuje krepatění a roztřepené konečky pro hladký povrch a hedvábný pocit. Složení s avokádovým olejem.
Balení : 100 ml
Nepoužité, ale nemusí být zabaleno ve fólii.
Jedná se o zboží dovážené z Francie a Itálie.
Krabice/obal může být poškozený.
Kategorie: | AKCE |
---|---|
EAN: | 5037156251890 |
John Frieda Frizz Ease Secret Agent Touch-Up Crème (100 ml) je vysoce účinný krém navržený k okamžitému zklidnění a uhlazení nepoddajných a krepatých vlasů. Jeho lehké složení s obsahem avokádového oleje a glycerinu vlasy intenzivně hydratuje, aniž by je zatěžovalo nebo zanechávalo mastný film. Produkt pomáhá eliminovat krepatění, uhlazuje roztřepené konečky a dodává vlasům lesk a zdravý vzhled. Je ideální pro rychlé úpravy během dne a snadno se vejde do kabelky pro použití na cestách.
Složení: Aqua, Propylene Glycol, Persea Gratissima Oil, Phenyl Trimethicone, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Isostearyl Palmitate, Glyceryl Stearate, PVP, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Triethanolamine, Sorbitan Oleate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cocamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Steardimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, CI 16035, CI 47005, Linalool, Limonene
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.