Neohodnoceno

Kalcium Pyruvát 100 kapslí

       

Krátký popis: Výrazně napomáhá zlepšit metabolismus a urychlit tvorbu energie. Zlepšuje vytrvalostní zátěž a účinnost sportovních výkonů, napomáhá při hubnutí.

Balení: 100 kapslí s 750 mg pyruvátu vápenatého

Hmotnost: 97 g

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně zapít dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte při pokojové teplotě mimo dosah malých dětí.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 132048
Značka: Nakup Zdrave
259 Kč
Kategorie: SHOP
Kalcium Pyruvát výrazně napomáhá zlepšit metabolismus a urychlit tvorbu energie. Zlepšuje vytrvalostní zátěž a účinnost sportovních výkonů, napomáhá při hubnutí.:
Položka byla vyprodána…

Kalcium Pyruvát

Pyruvát vápenatý je přírodní látka, která se vytváří v našem těle a přispívá k metabolismu a trávení sacharidů. Nestabilní forma této látky se nazývá kyselina pyrohroznová a stabilizuje se přidáním sodíku nebo vápníku.Pyruvát je vlastně metabolický aktivátor, který se podílí na mnoha metabolických procesech v těle, zejména však na získávání energie. Je důležitý pro optimální výkon, vysokou hladinu energie, snížení únavy, dobrou termogenezi a citlivost na inzulín. Velmi často se používá jako energizér pro odbourávání tuků během cvičení.Pyruvát vápenatý nabízíme ve formě doplňku stravy, který kombinuje přirozeně se vyskytující kyselinu pyrohroznovou s vápníkem.

Zatímco pyruvát vzniká v těle a pomáhá - jak jsme již zmínili - při přeměně cukrů a škrobů na energii, pyruvát vápenatý :

  • může pomoci zlepšit metabolismus a urychlit produkci energie (při rozumné kombinaci stravy a pravidelného cvičení výrazně napomáhá hubnutí)
  • zlepšuje vytrvalost a efektivitu sportovního výkonu, zvyšuje buněčnou energii
  • zabraňuje negativním důsledkům zvýšené konzumace tuků (přibývání na váze) pro organismus nebo je výrazně snižuje
  • podporuje zdravou srdeční činnost - zvyšuje aktivitu srdečního svalu, což snižuje možnost vzniku srdečních onemocnění nebo poškození v důsledku srdeční ischemie
  • snižuje hladinu cholesterolu s vysokým obsahem tuků
  • pomáhá lidem, kteří jsou ve větším stresu, cítit se lépe

Jak pomáhá pyruvát vápenatý při spalování tuků? Při pravidelném užívání dokáže vytvořit více paliva pro tělo a také pomáhá snižovat tukové zásoby, které se v těle zadržují. Může minimalizovat množství přebytečného tuku v oblastech, které se při cvičení hůře odbourávají - například v oblasti břicha. Vytvořená energie navíc pomáhá našemu tělu fungovat efektivněji a je potřebná při cvičení jako součást celkového zlepšení zdraví organismu. Nepřímo to také znamená, že pyruvát vápenatý pomáhá jak duševnímu, tak fyzickému zdraví, protože emocionální problémy jsou často fyzického původu.Při užívání pyruvátu vápenatého jako součásti zdravé stravy s pravidelným pohybem se i podle našich zkušeností jedná o skvělý doplněk stravy, který funguje u lidí, kteří jsou alespoň středně aktivní (alespoň 30 minut cvičení nebo rychlé chůze 3 až 4krát týdně. Výsledky - zvýšení hladiny energie - pocítíte asi po 10 dnech.

Složení: kalcium pyruvát  (pyruvát vápenatý), maltodextrin, celulóza, želatina, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin (obal tobolky, protispékavé látky)

Balení: 100 kapslí s 750 mg pyruvátu vápenatého

Hmotnost: 97 g

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně zapít dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte při pokojové teplotě mimo dosah malých dětí.

Při nákupu nad 1000 Kč je doprava zdarma.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: