Během horkých dnů nedoporučujeme doručování do OneBoxů. Produkty citlivé na vysoké teploty nemusí být při převzetí v optimálním stavu.

Lattafa Ana Abiyedh parfémová voda unisex 60ml

Otvírá brány do světa nepřekonatelné čistoty a luxusu prostřednictvím jiskřivé kombinace sametového bílého pižma, sladkého ovoce a hřejivého šafránu, která okamžitě povznese vaši náladu, podtrhne přirozenou eleganci a zahalí vás do neodolatelného závoje svěžesti po celý den.

Parfémová voda unisex.

Balení: 60ml

 

Skladem (3 ks)
Kód: 14139
Značka: Lattafa
517 Kč –29 % 365 Kč Měrná cena:
Kategorie: Unisex vůně
EAN: 6291106066890
Lattafa Ana Abiyedh parfémová voda unisex 60ml
Akce
517 Kč –29 %

Tento výjimečný orientální vonný skvost z dílny předního dubajského parfémářského domu Lattafa přináší hluboký smyslový zážitek navržený pro muže i ženy. Hlavní přínos parfémované vody Ana Abiyedh Iam White pro osobní pohodu a psychické zdraví spočívá v jejím minimalistickém a zářivém profilu s výrazným aromaterapeutickým účinkem. Úvodní tóny se otevírají explozí šťavnatého bergamotu a sladkého pomeranče. Tyto citrusové esence fungují v psychologii vůní jako okamžitý mentální restart – pomáhají odbourávat ranní únavu, stimulují mozkovou aktivitu a přinášejí do mysli pocit absolutního optimismu a radosti.
V srdci vůně se rozvíjí lahodná kombinace hrušky a exotické vanilky, která dodává kompozici gurmánskou jemnost. Vanilka působí jako přírodní sedativum na nervovou soustavu; účinně pomáhá snižovat hladinu úzkosti, uklidňuje roztěkanou mysl a navozuje emoční vyváženost. Robustní a charismatický základ, kterému dominuje obrovská dávka čistého bílého pižma, vzácného jantáru (ambry) a guajakového dřeva, má silný uzemňující efekt. Bílé pižmo evokuje vůni čerstvě vypraného prádla a luxusního mýdla, což v člověku probouzí pocit hlubokého vnitřního komfortu, hygienické čistoty a stability během náročných dnů. Vůně je dermatologicky testována, je velmi šetrná k pokožce a díky svému transparentnímu charakteru je dokonalou celoroční volbou pro každodenní nošení do práce, na obchodní schůzky i na romantické večery.

INCI :

Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Citral, Coumarin, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů