Matcha Bio

 

Krátký popis: Zelený, japonský nefermentovaný čaj s vysokým obsahem vlákniny, minerálů a vitamínů.

Doporučená denní dávka čaje je 2-4 g. Dva šálky denně zaručí potřebný přísun antioxidantů.
 

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 3453
Značka: BioPlanet
259 Kč
Kategorie: NZ produkty
Zelený, japonský nefermentovaný čaj s vysokým obsahem vlákniny, minerálů a vitamínů.:

Matcha Bio

Cítíte se slabí jako čaj? Vyzkoušejte silného pomocníka, se kterým bude aktivní a energický život mnohem reálnější - zelený japonský čaj Matcha!Kouzelný čaj plný energie Matcha připravený podle tradiční japonské receptury váš život nastartuje a tělu pomůže hned v několika směrech. Obsahuje hodně vlákniny, minerálů a vitamínů.Matcha čaj je nefermentovaný japonský zelený čaj nejvyšší kvality, pěstovaný na těch najčitejších plantážích. Začal se využívat již více než 800 let dozadu.

Pěstuje se na stinných polích a čtyři týdny před sklizní se pole zastiňuje speciální technikou. Díky tomu rostlina začne produkovat více chlorofylu, čímž jsou listy bohatší na aminokyseliny.Listy jsou sbírány ručně. Je rozdrcený na jemný prášek, díky čemuž se z něj dokáže využít více přínosných látek. Jedno zrníčko má velikost 5-10 mikronů (mikron = tisícina milimetru).

Obsahuje hodně vlákniny, minerálů a vitamínů. Kofein z tohoto čaje se uvolňuje postupnupne po dobu 3-6 hodin a nezvyšuje krevní tlak. Tento čaj zlepšuje paměť, soustředění, náladu a má také silné detoxikační účinky. Matcha obsahuje až 137-krát více antioxidantu EGCG než zelený čaj. Pouze jedna šálek Matcha se vyrovná účinky 10ti zelených čajů.Tento antioxidant je velmi účinný při spalování tukůmůže urychlovat metabolismus až o 40%. Pro lepší vázání antioxidantů doporučujeme přidat do šálku trochu citronu.

Kompletní postup přípravy je na balení čaje.Dodáváme balené ve vakuových sáčcích

balení 100g

Při nákupu nad 1000 Kč je doprava zdarma.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: