+420 604 485 143 |  info@nakupzdrave.cz

(Hodnocení: 10)

MSM

415 780  s DPH

SK výrobok

Krátký popis: Podporuje regeneraci a výživu kloubů a kloubních chrupavek, zmírňuje symptomy alergií, má antimykotický a antibakteriální účinek.

Čím více jich koupíte, tím nižší je cena výrobku:
1 kus = 415 Kč za 1 kus
2 ks = 780 Kč (2 ks po 390 Kč), (původní cena 830 Kč / 2 ks), sleva 50 Kč

Balení: 300 veganských kapslí s 550 mg methylsulfonylmethanu a 50 mg vitaminu C

Hmotnost: 210 g

Doporučené dávkování: pro preventivní užívání 1-2 kapsle denně s dostatečným množstvím vody. Při závažnějších potížích lze dávku zvýšit až na 10 tobolek denně (2krát denně po 5 tobolkách).

Upozornění: Tento výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Vyčistit
 Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč
Ihned odesíláme
Při nákupu jakýchkoli 4 produktů vám přiložíme dárek zdarma.
Registrovaní klienti, jejichž objem objednávek přesáhne 5.000 Kč, získají automatickou 10% slevu na všechny další nákupy
Bezpečná online platba
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

MSM

MSM je zdrojem přírodní síry, která hraje roli v mnoha tělesných procesech. MSM neboli methylsulfonylmethan je přirozeně se vyskytující sloučenina, která se nachází v potravinách, jako je čerstvá zelenina, maso a mléčné výrobky. Většinou ho však nepřijímáme dostatečné množství z potravy, proto se doporučuje užívat ho také ve formě doplňků stravy.

Náš výrobek je jedinečný také tím, že obsahuje vitamin C a MSM, ale neobsahuje žádné zbytečné chemické látky. Vitamin C pomáhá lepšímu vstřebávání MSM. Kromě MSM a vitaminu C obsahuje pouze hydroxypropylmethylcelulózu jako obal kapsle, takže se jedná o extrémně čistý veganský produkt.

S čím vám může MSM pomoci?

Při léčbě osteoartrózy a bolesti kloubů

Osteoartróza je onemocnění, kterým trpí více milionů lidí. Jedná se o poškození chrupavky v jednom nebo více kloubech. Nejčastěji postihuje kolena, kyčle, dolní část zad, ruce a prsty. Může způsobovat bolest, ztuhlost a otok.

Několik studií se zabývalo účinkem MSM na bolest kloubů. Jeden z nich pracoval se 100 pacienty staršími 50 let. Rozdělili je do dvou skupin – jedné podávali MSM a druhé pouze placebo. Životní styl respondentů byl přibližně stejný, pokud jde o pití alkoholu a kouření, a také průměrný věk byl téměř stejný, kolem 68 let. Doplněk MSM obsahoval také vitamin C, kolagen a výtažky z neemu a korydalisu. Výsledky ukázaly, že u lidí, kteří užívali MSM po dobu 12 týdnů, došlo ke zlepšení bolesti kloubů, ztuhlosti a otoků ve srovnání s těmi, kteří užívali placebo.

Další studie byla provedena na 100 pacientech, každý z nich měl osteoartrózu kyčelního nebo kolenního kloubu. Fungovalo to s větší dávkou MSM, konkrétně 6 gramů po dobu 26 týdnů. U skupiny, která užívala MSM, došlo ke zlepšení příznaků osteoartrózy a k lepšímu výkonu při každodenních činnostech než u skupiny, která užívala placebo.

S rychlejším zotavením

Pravidelné cvičení přináší mnoho výhod, ale zároveň může ve svalech vyvolat oxidační stres, který pociťujeme jako bolestivost svalů po tréninku. Tento pocit pro nás mnohokrát znamená nepohodlí, které MSM pomůže rychle odstranit.

Jedna studie se kromě tréninku na půlmaraton věnovala i sportovcům. Jedna část skupiny užívala 3 gramy MSM denně, zatímco druhá část užívala pouze placebo. Studie trvala 3 týdny a po uplynutí této doby se ukázal klinický rozdíl v bolestivosti svalů a v úrovni oxidačního stresu mezi oběma skupinami. Skupina užívající MSM měla mnohem menší bolesti a po tréninku se rychleji zotavovala.

Další studie také pracovala s dávkou 3 gramy MSM denně. Účastníci této studie byli muži, kteří často trénovali a byli v dobré fyzické kondici. Část dostala MSM a část placebo, podobně jako v předchozím případě. V tomto případě však studie trvala pouze 14 dní a pozitivní účinky MSM v podobě snížení bolesti a svalstva se projevily i po této relativně krátké době.

Potvrdilo se, že čím mladší a fyzicky zdatnější lidé jsou, tím rychleji a účinněji působí MSM na jejich tělo.

Kontraindikace a alergie

Alergie jsou bohužel součástí života mnoha lidí. Příznaky, jako je kýchání, svědění, slzení očí a kašel, jsou charakteristické pro případ, že je člověk vystaven alergenu, jako je pyl, prach, zvířecí srst nebo plíseň.

Byla provedena studie, která potvrdila, že užívání 3 gramů MSM denně může odstranit až 50 % příznaků alergie. Studie měla různé fáze, kdy se pokaždé zkoušela jiná dávka MSM, přičemž nejvyšší byla až 12 gramů denně. Potvrdilo se, že vyšší dávka neznamená vyšší účinnost. Respondenti byli nadměrně unavení po 12 gramech MSM-ka denně. Nejúčinnější volbou jsou 3 gramy denně.

Doporučená denní dávka jsou 3 gramy. Pokud však někdo trpí nadměrnou bolestí, zejména v oblasti kloubů, může být denní dávka až 6 gramů. Pokud potřebujete užívat 6 gramů MSM, užívejte ho maximálně 6 měsíců a poté si dejte 2 měsíce pauzu, abyste dosáhli co nejvyšší účinnosti.

Účinky: po 8-12 týdnech užívání.

Složení: methylsulfonylmethan (C2H6O2S), vitamin C (kyselina L-askorbová), hydroxypropylmethylcelulóza

Balení: 300 veganských kapslí s 550 mg methylsulfonylmethanu a 50 mg vitaminu C

Hmotnost: 210 g

Doporučené dávkování: pro preventivní užívání 1-2 kapsle denně s dostatečným množstvím vody. Při závažnějších potížích lze dávku zvýšit až na 10 tobolek denně (2krát denně po 5 tobolkách).

Upozornění: Tento výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 

Při nákupu nad 1000 Kč je doprava zdarma.

Časově omezená akce: Při nákupu jakýchkoliv 4 produktů přibalíme dárek zdarma.

V případe náhlého vyprodání dárku si vyhrazujeme právo zaslat jako dárek jiný produkt.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Další informace

Hmotnost0.3 kg
Počet kusů

1, 2

10 recenzí MSM

 1. Kateřina (ověřený vlastník)

  Kombinují ho i s jinými Vašimi vyrobky,tak nedokážu posoudit,který je lepší,ale celkově se cítím líp.
  Pálení žáhy,křeče v lýtkách ustaly a hodnoty u cukrovky klesly.
  Nemám chuť na sladké.

 2. Květa (ověřený vlastník)

  Kvalitní výrobek,který to co slibuje,poskytuje. Určitě vyzkouším vaše další produkty.

 3. Milena (ověřený vlastník)

  Pomáhá mi při bolestech kloubů

 4. Igor (ověřený vlastník)

  Tento výrobek my pomohl vyřešit problémy s bolestmi pat po úrazu. Celkový přínos je znát i v zlepšení pohyblivosti kloubů. Vyzkoušeno více produktů ale za mě je MSM nejlepší.

 5. Dana Fojtíková (ověřený vlastník)

  Beru asi tři týdny a již mě méně bolí kolena.

 6. Milena (ověřený vlastník)

  Super produkt, dobrá cena

 7. Míla (ověřený vlastník)

  Na MSM nedám dopustit.Vyzkoušela jsem a cca po třech týdnech bylo znát zlepšení.Už mám další balení.Koleno sice stále pobolívá,ale je to mnohemlepší.Už se nebojím,že nezvládnu dlouhou procházku.

 8. Martin (ověřený vlastník)

  Kvalitni vyrobek za rozumnou cenu

 9. Adina Moravkova (ověřený vlastník)

  Zatím po měsíci užívání MSM jsem pozorovala mírné zlepšení

 10. Simona (ověřený vlastník)

  Přípravek MSM mám zatím krátce,ale před rokem mi velmi pomohl na pohyb. aparát, proto jsem se k němu znovu vrátila.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

MSM klouby nakupzdrave
MSM
415 780  s DPH Select options