VICHY Capital Soleil Krém na obličej SPF50+, 50 ml, EXP: 02/2026
Vichy Capital Soleil Velvety Protective Cream SPF50+ 50ml je krémový vodeodolný krém s veľmi vysokou ochranou pre normálnu až suchú citlivú pleť. Hypoalergénne.
Balení : 50 ml
Jedná se o zboží dovážené z Francie a Itálie.
Krabice/obal může být poškozený.
| Kategorie: | AKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3337871324445 |
VICHY Capital Soleil Velvety Krém na obličej SPF50+, 50 ml je ochranný krém určený k vysoké ochraně před slunečním zářením a zároveň k příjemné péči o pokožku. Jemná sametová textura se snadno roztírá, rychle se vstřebává a nezanechává mastný ani lepkavý pocit. Poskytuje širokospektrální ochranu proti UVA a UVB záření, čímž pomáhá předcházet poškození pokožky a předčasnému stárnutí. Krém zároveň podporuje hydrataci pleti a zanechává ji hebkou, hladkou a příjemnou na dotek. Je vhodný pro každodenní použití i pro citlivou pleť vystavenou slunci.
Složení: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Octocrylene, Dimethicone, Silica, Tocopherol, Parfum.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
