Vitamíny D3 4000 IU + K2 Forte (kvapky)

     

Krátký popis: Důležité vitamíny na podporu imunitního systému, zdravých kostí a zubů a správnou funkčnost svalové hmoty.

Balení: 30 ml (900 kapek)

Složení: organický extra BIO panenský olivový olej, cholekalciferol (vitamin D z lanolinu), menachinon (vitamin K z natto), antioxidant: extrakt z rozmarýnu

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte při pokojové teplotě mimo dosah malých dětí.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 126822
Značka: Myvita
499 Kč
Kategorie: NZ produkty
Důležité vitamíny na podporu imunitního systému, zdravých kostí a zubů a správnou funkčnost svalové hmoty.:

Vitamin D3 + K2

Kombinace vitamínů D3 + K2, kombinuje dvě mikro živiny, které byly již mnohokrát zkoumány pro svou důležitou roli pro zdraví kostí, zubů a hlavně kardiovaskulárního systému.Vitamin D3 je známý svou důležitou úlohou při ukládání vápníku do kostí a tím podpoře jejich zdraví. Vitamín K2 jako MK7, jehož příjem prokazatelně nejen pomáhá při čištění cév od vápníku, ale hlavně hraje důležitou roli při jeho ukládání do kostí. Tato synergická kombinace vitamínů je pro organismus velmi důležitá, neboť naše tělo si ji neumí vytvořit a zároveň je náročné získat ji z potravy.

Je všeobecně známo, že nedostatek slunečních paprsků (výjimky jsou slunečné dny zejména na jaře a v létě, kdy můžeme Vitamin D3 z nich přirozeně čerpat) v západní vyspělé populaci (až 60%) souvisí s depresemi, úzkostí, špatnou kvalitou kostí a hlavně zhoršenou kvalitou imunitního systému a hormonální nerovnováhou. Naopak při vyšším přijme tohoto vitaminu může docházet k ukládání vápníku do cév (tzv. Kalcifikace cév), a proto jsme se rozhodli pro ideální množství tohoto vitaminu ve spojení s vitaminem K2 v jedné tabletě, která neobsahuje žádné pesticidy ani GMO.

V našem produktu vám nabízíme patentovanou formu Vitaminu K2 ve formě MK7, která je stabilnější než jiné formy tohoto vitamínu. Vyznačuje se vysokou využitelností pro organismus, zvyšuje biodostupnost vitaminu D3 - běžná forma vitaminu K2 má v těle poločas rozpadu 1,5 hodiny, tato forma až 78 hodin. Přináší vápník do kostí a zároveň vyčistí vaše tepny od jeho nadbytečnosti.

Prokazatelné účinky kombinace vitamínů D3 + K2:

  • pravidelné užívání přispívá k udržení zdravých kostí a zubů
  • podporuje zdraví a správnou funkčnost svalové hmoty
  • výrazně napomáhá k normální funkci imunitního systému
  • přispívá k aktivnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu v těle a zároveň jejich hladinu v krvi a přispívá k normální srážlivosti krve

Doporučené dávkování: 5 kapek denně. Před použitím dobře protřepejte. Odměřte 5 kapek na čajovou lžičku a konzumujte přímo nebo přidejte do studeného jídla. Balení obsahuje 180 denních dávek.

Složení v denní dávce:Vitamin D3 – 100 μg (4000 IU)Vitamin K2 MK7 – 100 μgJednotky množství v textu:V textu se setkáváme se dvěma typy jednotek množství v souvislosti s dávkováním vitamínů. U vitamínů rozpustných ve vodě je množství uváděno nejčastěji v miligramech (mg), případně v gramech (g) nebo i v mikrogramech (mcg nebo μg).Dále se setkáváme s jednotkou I.U. (nebo IU) :Jednotka I.U. (z anglického International Unit) je mezinárodní jednotka pro vyjádření množství vitamínů rozpustných v tucích. Jednotka 1 I.U. vyjadřuje pro každý vitamín jinou hmotnostní jednotku. (Například pro vitamin A je 1 I.U. = 0,3 μg a pro vitamin D 1 I.U. = 0,025 μg.)Produkt neobsahuje žádnou laktózu, je bezlepkový, 100% přírodní, bez cukru, bez alkoholu a jen s certifikovaných surovin.Receptura je vyrobena ve výrobním závodě Aura Herbals – všechny procesy probíhají v souladu s postupy HACCP a GMP/GHP.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodný pro děti. Tento doplněk výživy by neměly užívat osoby užívající antikoagulancia obsahující antagonisty vitaminu K (např. warfarin a acenokumarol). Přítomnost sedimentu je důkazem přítomnosti přírodních složek a nepředstavuje vadu produktu. Skladujte v suchu, při pokojové teplotě (ne v chladničce!) a mimo dosah malých dětí. 

Při nákupu nad 1000 Kč je doprava zdarma.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: