Nemůžete vyplnit toto pole

ZIAJA – Anticelulitidní masážní olej s vůní pomeranče – 500 ml-(poškozený aplikátor)

ZIAJA – Anticelulitidní masážní olej s vůní pomeranče – 500 ml je ideální pro každodenní masáž pokožky se sklony k celulitidě, které pomáhá zpevňovat a vyhlazovat její vzhled.

Balení : 500 ml
Krabice/obal může být poškozený.
Nepoužité, ale nemusí být zabaleno ve fólii.

Skladem (2 ks)
Kód: 5637155
Značka: ZIAJA
312 Kč –30 % 218 Kč
Kategorie: AKCE
Záruka: 2 roky
EAN: 5901887028000
41qexXatBwS. SL1155
Akce
312 Kč –30 %

ZIAJA – Anticelulitidní masážní olej s vůní pomeranče – 500 ml je ideální pro každodenní masáž pokožky se sklony k celulitidě, které pomáhá zpevňovat a vyhlazovat její vzhled. Podporuje mikrocirkulaci, čímž přispívá k lepší pružnosti a pevnosti pokožky. Při pravidelném používání zanechává pokožku hladší, jemnější a viditelně tonizovanou. Olej má lehkou texturu, dobře se roztírá a usnadňuje masáž bez nepříjemného mastného pocitu. Pomerančová vůně dodává osvěžující a energizující zážitek při každé aplikaci a zpříjemňuje celkovou péči o tělo.

Složení: Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ethyl Linoleate, Ethyl Oleate, Ethyl Linolenate, Tocopheryl Acetate, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Limonene, Citronellol.

 

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola