Neohodnoceno

Extrakt z jader zelených vlašských ořechů

     

Krátky popis: Extrakt ze zelených jader vlašských ořechů je přírodním lékem na řadu zdravotních problémů a používá se v tradiční medicíně po celém světě.

Balení: 90 ml.

Doporučené dávkování:

Vnitřní užití: 5 ml přípravku rozpusťte ve 100 ml vody. Užívejte 2x denně 15 minut před jídlem.

Vnější použití: pro výplachy úst a výplachy pokožky používejte zředěný s vodou v poměru 1 polévková lžíce extraktu na 100 ml vody.

Skladem (1 ks)
Kód: 148363
Značka: Medi-Flowery
529 Kč
Kategorie: SHOP

Extrakt z jader zelených vlašských ořechů

 Extrakt ze zelených jader vlašských ořechů je přírodní extrakt získaný z nezralých plodů ořešáku královského (Juglans regia). Tento extrakt se v poslední době stal velmi oblíbeným přírodním prostředkem na různé zdravotní problémy a používá se v tradiční medicíně po celém světě.Vlašský ořech roste v teplejších oblastech Evropy, Asie a Severní Ameriky a jeho plody jsou oblíbenou potravinou a přísadou v kuchyni. Extrakt ze zelených jader vlašských ořechů se však získává z nezralých plodů, které jsou velmi hořké a nedají se jíst. Tyto nezralé plody obsahují mnoho prospěšných látek, jako jsou flavonoidy, vitaminy, minerály a zejména juglon, který je hlavní účinnou složkou extraktu.Výtažek z jader zelených ořechů se v tradiční medicíně používá jako přírodní lék na různé zdravotní problémy.

Shrnutí zdravotních účinků extraktu ze zelených jader vlašských ořechů:

Složení: plody zeleného ořecha (Juglandis recens fructus), rektifikovaný líh (obsah ethanolu max. 50 %), voda.

Balení: 90 ml

Doporučené dávkování:vnitřní použití: 5 ml přípravku se rozpustí ve 100 ml vody. Užívejte 2x denně 15 minut před jídlem.

Vnější použití: pro výplachy úst a oplachováni pokožky používejte přípravek zředěný vodou v poměru 1 polévková lžíce extraktu na 100 ml vody.

Upozornění: Tento výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při pokojové teplotě mimo dosah malých dětí. Přípravek obsahuje 50% ethanol. Může zhoršit schopnost řídit vozidla a obsluhovat pohybující se stroje.

Výrobce: MEDI-FLOWERY 

Při nákupu nad 1000 Kč je doprava zdarma.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: