Nemůžete vyplnit toto pole

IDC Sweet Vanilla – luxusní tekuté mýdlo na ruce, 500 ml (poškozený aplikátor)

IDC Institute Scented Garden Sweet Vanilla je tekuté mýdlo na ruce s příjemnou sladkou vanilkovou vůní. Jemně čistí pokožku, pomáhá udržovat její komfort a zanechává ruce svěží a hebké. Vhodné pro každodenní použití i pro všechny typy pokožky.

Objem: 500 ml.

Skladem (2 ks)
Kód: 59000BB11
Značka: IDC Institute
105 Kč –33 % 70 Kč
Kategorie: Sprchové gely a mýdla
Záruka: 2 roky
EAN: 8436025301952
ChatGPT Image 15. 2. 2026, 10 34 03
Akce
105 Kč –33 %

IDC Institute Scented Garden Sweet Vanilla je elegantní tekuté mýdlo na ruce, které promění každodenní mytí rukou v příjemný smyslový zážitek. Jeho jemná receptura účinně odstraňuje nečistoty z pokožky, aniž by ji zbytečně vysušovala. Díky lahodné sladké vanilkové vůni zanechává na rukou příjemný a dlouhotrvající pocit svěžesti, čistoty a komfortu. Produkt je vhodný pro každodenní použití a pro všechny typy pokožky.

Praktický dávkovač umožňuje snadné a hygienické používání doma, v kanceláři i v koupelně pro hosty. Bohatá pěna jemně obklopí pokožku, odstraní běžné nečistoty a zanechá ruce hebké na dotek. Vanilková vůně vytváří pocit pohody a útulné atmosféry, díky čemuž se běžné mytí rukou stává malým každodenním rituálem.

Design lahve z kolekce Scented Garden působí velmi dekorativně a elegantně. Květinový motiv v kombinaci s jemnými pastelovými tóny ozdobí každou koupelnu nebo kuchyň. Mýdlo je tak nejen praktickým pomocníkem pro hygienu rukou, ale také stylovým doplňkem interiéru.

Lehká gelová textura se snadno nanáší, rychle pění a jednoduše oplachuje. Po použití nezanechává nepříjemný pocit pnutí a pomáhá zachovat přirozený komfort pokožky. Díky objemu 500 ml vydrží dlouhou dobu i při pravidelném používání celou rodinou.

IDC Institute Scented Garden Sweet Vanilla je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní tekuté mýdlo s příjemnou vůní, atraktivním designem a spolehlivou každodenní péčí o ruce. Jemně čistí, osvěžuje a zanechává pokožku příjemně provoněnou sladkými vanilkovými tóny.

Objem: 500 ml

INCI: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Fragrance (Parfum), Disodium EDTA, Citric Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, CI 17200 (D&C Red 33), CI 14700 (FD&C Red 4).

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola