Kolagen Arthro 145 kapslí

 

Stručný popis: Kolagen Arthro je určen k úlevě od bolesti kloubů a kostí. Pro maximální účinek je obohacen o glukosamin, kyselinu hyaluronovou a vitamin C.

Balení: 145 kapslí s 230 mg kolagenu, 120 mg glukosaminu, 14,5 mg vitaminu C a 10 mg kyseliny hyaluronové.

Hmotnost: 69 g

Doporučené dávkování: 2 kapsle dvakrát denně s dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Tento výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 145797
Značka: Nakup Zdrave
415 Kč
Kategorie: NZ produkty

Kolagen Arthro

Kolagen je typ bílkoviny, která se nachází v pojivové tkáni lidského těla. Je to nejrozšířenější bílkovina v těle a je hlavní složkou kůže, vlasů, nehtů, kostí a kloubů.Kolagen je zodpovědný za strukturu a podporu těchto tkání a pomáhá je udržovat silné a zdravé. Existuje několik různých typů kolagenu, z nichž každý má své specifické funkce. Kolagen je produkován buňkami zvanými fibroblasty a jeho syntéza může být ovlivněna řadou faktorů včetně stravy, životního stylu a genetiky.

Jak kolagen zmírňuje bolesti kloubů a kostí?

Kolagen se nachází v tkáni, která vyplňuje prostor mezi klouby a kostmi. Kolagen proto pomáhá udržovat integritu chrupavky, gumovité tkáně, která chrání klouby. Klouby jsou ve stabilnějším prostoru a jsou chráněny chrupavkou, která se při každodenních činnostech méně ničí.Po dobu 24 týdnů byla prováděna studie, která zkoumala vliv kolagenu na bolest kloubů u sportovců. Výsledkem bylo měřitelné zlepšení bolesti kloubů u sportovců, kteří užívali kolagen ve formě doplňku stravy. Navzdory rozsahu a omezením studie výsledky naznačují, že sportovcům může konzumace kolagenu pomoci při problémech (např. bolesti), které negativně ovlivňují sportovní výkon.

Proč je Kolagen Arthro specifický a účinný?

Kolagen Arthro obsahuje hydrolyzovaný mořský kolagen typu II. Tento typ kolagenu se nachází v chrupavce, tkáni, která vycpává a podpírá klouby. Je nezbytný pro správnou funkci kloubů a podílí se na zachování a udržení zdraví chrupavek.Přípravek obsahuje také glukosamin.

Glukosamin je přírodní cukr, který se nachází také v tkáni mezi klouby. Tělo využívá glukosamin k tvorbě a obnově chrupavek. Glukosamin poskytuje polstrování a zabraňuje tření kostí o sebe.Kyselina hyaluronová má také důležitou funkci. Kyselina hyaluronová a kolagen mohou ulevit od bolesti kloubů a kostí i samostatně, ale jejich fungování je odlišné, takže v této nabízené kombinaci fungují dokonale. To je způsobeno tím, že kyselina hyaluronová pomáhá syntetizovat kolagen, aby ho tělo mohlo co nejefektivněji využít. Maximalizuje tak účinnost užívání kolagenu.Náš produkt obsahuje také vitamin C, který pomáhá tělu syntetizovat kolagen. Díky tomu se kolagen dostává do těla rychleji a efektivněji a výsledky se dostavují rychleji. Také vitamin C zajišťuje funkčnost a pevnost kolagenu. V tomto produktu je množství vitaminu C malé, jeho funkcí je pouze napomáhat trávení účinných látek. Nepovažujte tento produkt za plnohodnotnou náhradu vitaminu C.Tento produkt doporučujeme, pokud již máte problémy s klouby a kostmi nebo pokud vaše práce zatěžuje klouby a kosti a chcete bolesti v budoucnu předejít.

Složení: hydrolyzovaný mořský kolagen, glukosamin, vitamin C, kyselina hyaluronová, hydroxypropylmethylcelulóza (obal kapsle).

Balení: 145 kapslí s 230 mg kolagenu, 120 mg glukosaminu, 14,5 mg vitaminu C a 10 mg kyseliny hyaluronové.

Hmotnost: 69 g

Doporučené dávkování: 2 kapsle dvakrát denně s dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Tento výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Při nákupu nad 1000 Kč je doprava zdarma.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: